בחירות העורכים חדשות

הסמארטפון המוצלח מכולם סמסונג S10 פלוס

אתרי האינטרנט וחנויות הסלולר מציפים אותנו במידע על מכשירי סלולר מומלצים. במהלך חודש פברואר מכריזות גם חברות רבות על מכשירי דגל והמידע נהיה יותר מסובך. כדי לקצר את התהליך המייגע של הבחירה הנה ההמלצה שלנו על סמך בדיקה של צוות המומחים שלנו וביקורות ברשת של אתרים מהימנים בארץ ובחו”ל.

נדגיש כבר בהתחלה – אין טעם כלכלי לרכוש את הדגמים במחיר שמעל 3000 שקל כשניתן לרכוש דגמים מוצלחים מאד בפחות משליש המחיר אבל למי שרוצה את הטוב ביותר כרגע. עד שיצאו הדגמים הבאים בתוך זמן קצר אנו ממליצים על הדגם של סמסונג  S10 פלוס.

המכשיר הטוב ביותר לטעמנו במחיר מעל 4000 שקל Galaxy S10 Plus

לאייפון יש חסידים משלו אך מערכת סגורה שמקשה על מי שאינו מחסידיה בהעברת מידע וקבצים עם מכשירים אחרים. הוואווי ידוע במצלמות המעולות אך החברה הסינית נתקלת עדיין בבעיות מול המשטר האמריקאי דבר שמלמד על חשש בהקשר לאבטחת המכשיר ומעל כולם ניצב לטעמנו כעת מכשיר הדגל של סמסונג. החברה שמוכרת יותר סמארטפונים מכולם.

שלושה הדגמים החדשים של סמסונג     ה-Galaxy S10, ה-Galaxy S10 Plus וה-Galaxy S10E  יעשו דרכם לישראל כבר בתחילת החודש הבא וזמינים כעת במכירה מוקדמת, מחירי הפתיחה שלהם צפויים להיות גבוהים מהמקובל גם בהשקות ויעמדו על כ-3,000 שקלים לדגם ה-S10E, החל מ-3,600 שקלים לדגם ה-S10 והחל מ-4,000 שקלים לדגם ה-S10 פלוס.

מה שמייחד את סדרת הגלקסי S10 כולה הינם מסכי ה-Infinity O החדשים, אלו מאפשרים לחברה להציג מסכים גדולים למדי עבור כל השלושה, תוך שמירה על מידות נמוכות ככל האפשר.  המכשירים מצטיינים  במשקל ובנוחות האחיזה ביד. מכשיר הפלוס מגיע עם מסך 6.4 אינץ’ עם בהירות מעולה דב ר חשוב לשימוש בשמש הישראלית.

מתחת למסך יש מנגנון מעולה לפתיחת המכשיר באמצעות מגע במסך עצמו. המכשיר מוגן גם בתקן ממים ואבק בתקן המחמיר IP68 ובאפשרות לטעינה אלחוטית של עצמו מכשירים אחרים. גם כפתור העוזרת של סמסונג הנקראת ביקסבי יכול לשמש לשימושים נוספים אך מצד שני ביקסבי היא גם נקודת התורפה של סמסונג ואיהנ עומדת ברמה של מקבילותיה מבית גוגל אמזון ואפל.

www.dxomark.com האתר המוערך בעולם בתחום הצילום נותן לסמסונג החדש מדגם הפלוס את הציון הגבוה ביותר- 109 כמו ההוואי P20    ואחיו המייט 20 . אחריהם הדגם החדש הMI 9 של שיאומי ורק במקום החמישי האייפון XS MAX.

מכשיר הדגל של סמסונג מצטיין בעיקר בצילום הסלפי שזוכה לציון 96. הרבה מעל המתחרים.

מערך הצילום המשולש בגב המכשיר מאפשר בחירה בין עדשת טלפוטו המאפשרת זום אופטי עד פי 2 וצילום בזווית רחבה במיוחד של 123 מעלות. דרך אפליקציית המצלמה מציגה סמסונג אפשרויות בחירה דרך המצבים השונים בדרך הדומה לזו שראינו בדגמיה הקודמים, כאשר לחיצה קלה על אפשרויות המופיעות על המסך תאפשר מעבר מהיר ביניהן. בעת השימוש באפליקציית המצלמה של סמסונג אף מופיעה אפשרות אוטומטית של סריקת מסמך כשהמצלמה מבינה לבד שנמצא למולה טקסט. דרך נגיעה קלה במסך ניתן לבחור את הטקסט המוצג ולשמור אותו בתצורה נוחה וברורה יותר מאשר צילום סטנדרטי.

 

הרשת להגנת הצרכן

הוסף תגובה

לחץ כאן להכנסת תגובה

נגישות