אולפן חי כללי רכב ומוצרי חשמל

מסך מחשב שנכבה אם לא יושבים מולו

פיליפס, משיקה את ה- Philips 252B9, מסך מחשב LCD חדש מסדרת ה- B-Line, המגיע עם PowerSensor. מסך ה- 25″ (63.4 ס”מ) ביחס של 16:10 מגיע כצג ללא מסגרת בשלושה מצדדיו ומאגד יחד מאפיינים לביצועים מצוינים במטרה להגביר את רמת הפרודוקטיביות. למסך עיצוב ידידותי לסביבה על מנת להוזיל את עלויות הצריכה האנרגטית.

ויזואליה מתקדמת

למסך ה- 252B9 של פיליפס  אין גבול מסגרת בשלושה מצדדיו. הוא בנוי ביחס של 16:10 לשטח מסך אנכי נוסף, והוא מצויד בתצוגת IPS המאפשרת זוויות צפייה של 178°/178°, גם במצב של 90°. טכנולוגיית ה- IPS מספקת תמונה בהירה וחדה, כמו גם רמת דיוק גבוהה מאוד בצבעים.

 קיימות כערך עליון

חיישן ה- PowerSensor הייחודי שלו מסוגל להבחין בנוכחות אנושית על ידי שימוש בקרני אינפרא-אדום שאינן מזיקות, כדי להפחית באופן אוטומטי את מידת הבהירות של המסך בהיעדר המשתמש. התוצאה היא חיסכון של עד 80% מהצריכה האנרגטית והארכת חיי המדף של המסך. בנוסף, מצויד ה- 252B9 בכפתור zero-watt, אשר מנתק לחלוטין את המסך מהחשמל, מה ששם סוף לצריכת החשמל כשהמסך נמצא בהשהיה. המסך, אשר עומד בתקנים כמו דירוג EnergyStar 7.0, EPEAT, WEEE ו- RoHS, עשוי מ-85% פלסטיק ממוחזר ואריזה המתכלה לחלוטין על מנת להקטין את טביעת הפחמן שלו על פני כדור הארץ.

עשיר במאפיינים

בסיס ה- SmartErgoBase מאפשר למשתמשים להעלות ולהוריד את גובה המסך, להטות ימינה ושמאלה ולסובב אותו בדיוק לנקודה ולזווית המתאימה להם ביותר, מה שמקל על כאבים שיכולים להופיע בסופו של יום עבודה ארוך. מתלה ה- VESA מאפשר להציב את המסך על קיר במקום על שולחן, בכך מאפשר גמישות במיקומו. מסך ה- 252B9 מציע בנוסף טכנולוגיות שמטרתן להגביר את נוחות הצפייה, ביניהן Flicker-Free, מצב LowBlue המסייע לשמור על רווחת המשתמש, ומצב EasyRead המדמה חוויית קריאה מדף אמיתי. שני רמקולים מובנים, כמו גם מגוון חיבורים ל- VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2 ו- HDMI 1.4 משלימים את החבילה.

מסך ה- Philips 252B9 יושק באירופה בסוף מרץ 2019 ויגיע לישראל בחודש יוני הקרוב במחיר מומלץ לצרכן של 1,399 ₪.

תגיות
נגישות