הפופולריים ביותר קוצים ושושנים

קוצים למשטרה

בסוף השבוע האחרון, ישבה משפחת ע. שבעה על אם המשפחה. מנחמים רבים הגיעו לבית האם היקרה שהתגוררה בבני ברק על הציר המרכזי בעיר, כך שהייתה צפיפות רבה בכול הקשור למקומות חניה.

בשעה 11:15 כאשר אחד המנחמים ביקש להכנס לרכבו, לאחר הנחום, נוכח לגלות כי רכב אחר חוסם את דרכו החוצה מהחניה. משך דקות ארוכות, נעשו מאמצים לאתר את בעל הרכב בין דיירי הבניין אך לא הועיל. ובינתים צמח הפקק והרחוב כולו נחסם.

משכך, פנו בני המשפחה אל המשטרה, בתקווה שזו תאתר את בעל הרכב, ותורה לו לפנות לאלתר את הרכב החוסם. לאחר מספר נסיונות נוצר קשר עם מוקד המשטרה, שבררו מספר פרטים לגבי דגם הרכב, מספר וצבע, והמוקדן אמר שהם מטפלים. אך ניידת לא הגיע למקום. כעבור מספר דקות התקשרו שוב מהמשטרה ושאלו האם הרכב חוסם בתוך חניה ציבורית או פרטית? פרטית ענה נציג המשפחה. “זה חניה שלכם”? כן ענה נציג המשפחה, הרכב בתוך שטח הבניין, מעבר למחסום שהקמנו בבניין.

“יש לכם הסכם שכירות או נסח טאבו על המקום” ? שאלה השוטרת. “מדוע זה חשוב?” ענה נציג המשפחה ואילו השוטרת ניסתה להסביר כי הם אינם מטפלים בחסימה בשטח פרטי. נציג המשפחה התעקש כי נגרם נזק לציבור כולו אף שמקור החסימה בבית פרטי אך מהצד השני של הקו השוטרת לא הבינה למצבו והשיחה עלתה על פסים צורמים והשוטרת ניתקה את הקו.

ידע כל דייר במדינת ישראל, שרחבת החניה שלו, נדונה להיות חניה ציבורית לכל דיכפין ולכל עובר מזדמן, ואם רוצה אתה, לשמור על שטח החניה שלך, כדי שלעת ערב, כשתבוא מיום של עבודה אל ביתך, תהיה לך חניה פנויה, כדאי שתלך עם נסח טאבו צמוד לארנק, ואישור נוטריוני שאתה אכן מתגורר בבניין ושטח החניה של השכנים.

אחר טיפול “מוצלח” כל כך, לא נותר, אלא לשלוח למשטרה, זר ענק של קוצים

נגישות