הפופולריים ביותר חדשות כללי קניות ומבצעים

הטיפים שלנו לרכישה אינטרנטית

איסוף מודיעין: כמו כל דבר שאנו מבקשים לעשות בחיינו, איסוף מודיעין על ספק המוצר או השירות הוא הכרחי. חפש מידע על העסק, על בעל העסק. בדוק אם היו כנגדו תלונות? כמה? ומאיזה סוג?

שאל את כל השאלות לפני הרכישה. כמו מה מדניות החזרת המוצר? זמני אספקה? מה קורה במקרה של נזק? וכו’

תהליך תשלום מאובטח. ודאו שהחנות באינטרנט משתמשת בפרוטוקול ההצפנה Secure Sockets Layer (SSL)‏, שמצפין מידע רגיש. חפש את סמל המנעול בתחתית חלון הדפדפן כדי לבדוק אם אתה מוגן.

אבטח את הסיסמה: כאשר פותחים חשבון בחנות באינטרנט, אל תבחר במילים השגורות אצלך ביותר כמו, בשמות של בני משפחה או בתאריכי לידה. במקום זאת, השתמש בשילובים של אותיות גדולות וקטנות, מספרים וסימנים. כמו כן, השתמש בסיסמאות שונות עבור חשבונות שונים.

סמני אזהרה:  המשלוח מתעקב? כדאי להיות ערני.  אל תתעלם מתאריך המסירה שצוין על-ידי המוכר. קבלת הודעות דואר אלקטרוני ללא הזמנה ממוכר שמציע מוצר הדומה לזה שעבורו הגשת הצעה, עשויה להצביע על הונאה אפשרית.

ההצעה טובה מדי?אם הצעה מסוימת נשמעת לך טובה מכדי להיות אמיתית, סביר להניח שהיא אכן לא אמיתית. קטגוריה זו כוללת מוכרים שמציעים מחירים נמוכים מאוד או כמויות גדולות של פריטים שאין אפשרות להשיג.

ובכלל, כאשר מדובר בפריטי אומנות, תכשיטים ומוצרים בעלי ערך גבוה, המלצתנו להיות זהירים שבעתיים. ולא להסתפק בבדיקה רגילה. לעתים עדיף שלא לבצע עסקאות מסוג זה דרך האינטרנט

נגישות