חדשות תיירות ונופש

המדריך לטיסות מוזלות באמת

תקופת יוני-אוגוסט, היא התקופה בה רבים מהישראלים, יוצאים לטיולים בחו”ל. טיסות הלואו קוסט, בהחלט תופסות נתח לא קטן מהאפשרויות העומדות לרשות הטסים, אז מה עושים כדי שעלות הטיסות המוזלות לא ימריא גבוה גבוה?

להלן מספר עצות, שישמרו על רמת מחירים מוזלת:

1.מזוודות ותיקים. לוודא מה כתוב בכרטיס הטיסה לגבי עליה עם מזוודות, מה מותר? אם בכלל. תקנות חדשות של חברות הטיסה המוזלות כמעט ולא מאפשרות, עליה למטוס אלא עם תיק יד קטן, אפילו לא מזוודת טרול. בדקו מה העלות הנוספת עבור מזוודה גדולה לבטן המטוס, כדי שלא תשלמו קנסות, שלפעמים הם כמעט בגובה כרטיס הטיסה. כדאי להזמין כרטיס מורחב המאפשר עליה למטוס עם מזוודה של עד 23 ק”ג.

2.צ’ק אין, מקום משופר, ומזון. אם אתם בוחרים לשפר קצת את תנאי הטיסה שלכם, בטיסת לואו קוסט, הרי שעדיף לכם לשלם מראש על מכלול ההטבות, כמו הושבה מראש, צ’ק אין אינטרנטי ותוספת ארוחה.

  1. תאריך טיסה. אם אתם גמישים במקצת עם תאריך הטיסה, כדאי לבדוק מחירי טיסה על טווח של מספר ימים, ותגלו שיכולים להיות פערי מחיר של עשרות יורו.
  2. ביטול טיסה. החוק הישראלי מאפשר ביטול עיסקה תוך 14 יום, אלא שחברות הלואו קוסט מצפצפות על החוק, בעיקר משום שמשרדיהם נמצאים בחו”ל, לכן חשוב לבדוק את תנאי ביטול הטיסה, כפי שמופיע בכרטיס. לחלופין, אם רכשנו את הכרטיס דרך סוכן ישראלי, אזי ניתן לבטל את הטיסה במקרה הצורך תוך 14 יום.

הרשת להגנת הצרכן

הוסף תגובה

לחץ כאן להכנסת תגובה

נגישות